Wycena usług mobilnego barmana - jak działamy?

Mamy dla ciebie dobrą i złą wiadomość. A właściwie dwie dobre, od razu zaczniemy od tej pierwszej: organizacja imprez to nasza specjalność, a nasz drink bar na wesela tylko to potwierdza. Ale niestety, nie podamy ci teraz konkretnych cen tej usługi, ponieważ ta zależy od zbyt wielu czynników. Lecz jednocześnie z tym wiąże się kolejna dobra wiadomość, ponieważ jesteśmy elastyczni i możemy się dostosować do twojego budżetu. Co to znaczy? Ty nam przedstawiasz swoje potrzeby i wymagania, a my wybieramy najlepsze rozwiązania i wspólnie dokonujemy ostatecznej wyceny usługi.

Chcesz wiedzieć, jak działamy? Przedstawimy cały proces, krok po kroku. Tylko pamiętaj, że pierwszy i zarazem najważniejszy krok należy do ciebie (lub do was, jeśli właśnie czyta nas para, która planuje jedyne, niepowtarzalne wesele)!

Barman mobilny - wynajem na Śląsku, w Polsce

1. Kontakt – wszystko zaczyna się od ciebie i twojej imprezy. Szukając najlepszej obsługi barmańskiej, wystarczy, że zgłosisz się do nas, czyli The Bomblers. Numer telefonu do nas oraz adres email znajdziesz w zakładce kontakt. Na tym etapie potrzebne są jedynie ogólne informacje, takie jak rodzaj imprezy, jej data oraz miejsce.

2. Spotkanie – po wstępnym ustaleniu szczegółów, umówimy się z tobą na spotkanie w dogodnym miejscu i terminie. Wspólnie określimy ilość oraz rodzaj pozycji w menu cocktailowym, liczbę barmanów na wesele lub inny event, a także wszelkie detale związane z organizowanym wydarzeniem. Wszystko po to, aby sprostać twoim wymaganiom.

3. Oferta – na podstawie ustaleń ze spotkania tworzymy indywidualną ofertę mobilnego drink baru, która precyzyjnie określa zakres pełnionych usług. Na tym etapie jesteśmy też w stanie podać ci ostateczną wycenę. Po jej zaakceptowaniu pozostaje jedynie podpisanie umowy. Od tego momentu nie musisz się już o nic martwić, teraz my zadbamy o twoich gości.

4. Przygotowania – to dla nas bardzo intensywny etap. Zakup potrzebnych alkoholi oraz innych składników, niezbędnych do sporządzenia cocktaili, przygotowanie szkła i wyposażenia, a to jedynie część pracy. Na długo przed imprezą pakujemy się do auta i przygotowujemy wszystko na miejscu, tak, aby być w pełni gotowym na przyjęcie gości.

5. Twoja impreza – najprzyjemniejsza część naszej pracy, czyli twoja impreza. Nasi barmani mobilni dopilnują, aby każdy, kto przybył na twoją imprezę, bawił się na niej jak najlepiej, popijając przyrządzone przez nas cocktaile. Do każdego z gości podchodzimy indywidualnie, tak aby precyzyjnie trafić w jego gust. W tym czasie zarówno ty, jak i pozostali uczestnicy możecie w pełni oddać się zabawie, nie martwiąc się już o szczegóły, ponieważ to my o nie zadbamy.

Masz pytania?
Barmani na imprezy okolicznościowe